Praktické informace

Vše, co potřebujete vědět k Vašemu pohodlí.

UBYTOVÁNÍ

Během vernisáže již od 18.6. Vám bude k dispozici bezplatné stanové městečko. Sociální zařízení, ohniště, hřiště a překrásný západ slunce jsou samozřejmostí. Sprchy jsou letos časově omezeny, z důvodů konání se fotbalového zápasu vedle na hřišti. Děkujeme Vám za pochopení. Pro zastánce klasické postele doporučujeme blízký penzión „Dobré Bidlo“. V tomto případě je nutné si zarezervovat pokoj. Kontakt naleznete na stránkách Dobré Bidlo nebo také apartmány U loupežníka Hotzenplotze (tel: 554 656 030, 724 266 244)

OBČERSTVENÍ

Během víkendu budou k dispozici stánky s občerstvením přinášející chutnou masitou stravu, vegetariánskou stravu, pivo a nealkoholické nápoje.
Kávu a dobroty Vám zajistí pojízdná kavárna KOOHII CAFE.
V blízkosti se také nachází 2 restaurace. O veškerém nabízeném jídle a pití Vás budeme informovat na našem facebooku.

INTERNET

V areálu zámku internet nenaleznete. Bude-li třeba, můžete navštívit blízkou restauraci Dobré Bidlo, která Vám mimo pití a jídla nabídne i Wi-Fi připojení.

BANKOMAT

Slezské Rudoltice bankomat nemají, nejbližší bankomat naleznete ve Městě Albrechtice vzdáleném 14 km. (Česká spořitelna, Město Albrechtice, Míru 230/7 – mapa)

VSTUPNÉ A OTEVÍRACÍ DOBA

Během víkendové vernisáže, je vstupné bráno jako dobrovolný příspěvek pro organizaci celého dění. Je tedy na Vás, zdali se rozhodnete akci podpořit i finančně.

( vstupné se nevztahuje ke stálé expozici zámku )

Po zbytek sezóny je zaveden tento ceník:
dětské (6- 15 let) – 20,- Kč
dospělé (16 a více let) – 40,- Kč

Zámek je rozdělen na dva okruhy. Historický a výstavu Místo Múz a Umění. Vstupenky je třeba zakoupit jednotlivě.

Otevírací doba:
10:00 – 12:00
14:00 – 17:00
červen, září: soboty, neděle a svátky
červenec, srpen: úterý- neděle

DĚTI

Pro naše nejmenší připravujeme výtvarnou dílnu, na zahradě se budou moci vyřádit na trampolíně, zahrát si míčové hry na hřišti za stanovým městečkem a užít si spolu s Vámi program a zámecké prostředí.

PES

Vaši čtyřnozí mazlíčci jsou vítáni pokud nekoušou a jsou slušně vychovaní. Volný pohyb psů na zámku je zakázán. Apelujeme na majitele, aby také dbali na čistotu zámeckých prostor a zahrad.

BEZBARIÉROVÝ PŘÍSTUP

Zámek není pro bezbariérový přístup připraven. Je možné zhlédnout program na nádvoří a část výstavy v zámecké kapli. K ostatním prostorám vedou schodiště.